10 от ЦСКА 1948 не се дадоха на Славия (ВИДЕО)

„Белите“ играха с човек повече почти цял мач

ЦСКА 1948 игра с човек по-малко през почти целия мач, но въпреки това измъкна точка след 1:1 срещу Славия в домакинството си от XXII кръг на футболната ни efbet Лига.

Още в 3-ата минута халфът Неделко Пишчевич бе изгонен с директен червен картон, а в 12-ата Иван Минчев откри за Славия.

Шест минути преди края на редовното време обаче Берсент Карагарен изравни и донесе точката на „червените“.

Така те останаха без победа след рестарта, тъй като първо загубиха от Лудогорец за Суперкупата, а после фиксираха 1:1 и с опашкаря Етър.
ЦСКА 1948 има 37 точки, докато Славия е с 25 в своя актив на 11-о място в класирането.

Домакините започнаха колебливо двубоя и още в 3-ата минута останаха в намален състав. Неделко Пишчевич изгуби топката срещу Владимир Николов и след това фаулира откъсващия се нападател на "белите".

Главният съдия Георги Давидов показа директен червен картон за сърбина.

Осем минути след това Тони Тасев центрира в наказателното поле и Владимир Николов асистира за Иван Минчев, който с удар от наказателното поле даде аванс за Славия.

Последваха нови опити за гол от страна на Тасев и Галин Иванов, а в 38-ата минута Даниел Наумов се намеси решително след опасен шут на Кристиян Стоянов.

След почивката "белите" контролираха събитията на терена, но Тони Тасев и Николай Христов направиха пропуски пред вратата на домакините.

В 84-ата минута Бирсент Карагарен изравни с глава след изпълнение на ъглов удар.

Сам две минути след това Галин Иванов остана на добра позиция в наказателното поле на ЦСКА 1948, но стреля високо над напречната греда.

След това равенство "червените" са на шеста позиция в класирането.

ЦСКА 1948 – Славия 1:1
0:1 Иван Минчев (12)
1:1 Бирсент Карагарен (84)

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 15. Симеон Василев, 22. Реян Даскалов (к), 3. Росен Божинов, 19. Стив Фуртадо, 28. Неделко Пишчевич, 21. Емил Ценов, 99. Марио Топузов, 7. Талис, 9. Бирсент Карагарен, 25. Евгений Сердюк

Резерви: 33. Генадий Ганев, 2. Джонатан Перейра, 6. Радослав Илиев, 17. Никола Илиев, 24. Виктор Василев, 31. Том Рапнуи, 39. Парвиз Умарбаев, 58. Марто Бойчев, 91. Райън Бидунга;

Треньор: Николай Панайотов;

Славия: 21. Светослав Вуцов, 17. Ерол Дост, 5. Велко Йеленкович, 4. Виктор Генев, 37. Венцислав Керчев, 71. Кристиян Стоянов, 73. Иван Минчев, 8. Емил Стоев, 33. Галин Иванов (к), 88. Тони Тасенв, 10. Владимир Николов;

Резерви: 12. Николай Кръстев, 6. Мартин Георгиев, 7. Денислав Александров, 9. Мартин Сораков, 14. Роберто Райчев, 19. Ченг Нгуен До, 20. Николай Христов, 22. Куентин Зеедорф, 27. Емил Мартинов;