ЦСКА 1948 влезе в топ 6 след обрат над Локо София (ВИДЕО)

Ради Кирилов вкара двете попадения за обрата с 2:1 в Бистрица

ЦСКА 1948 успя да победи Локомотив София с 2:1 в мач от 29-ия кръг в efbet Лига. "Червените" взеха важни три точки, с които влязоха в топ 6, за сметка на Крумовград и Ботев Пловдив, които паднаха на седмото и осмо място съответно.

Първото положение бе на сметката на ЦСКА 1948 в 4-ата минута, когато Радослав Кирилов направи самостоятелен рейд, който завърши с удар. Александър Любенов обаче бе добре позициониран и улови.

Кирилов получи топката от Симеон Димитров на границата на наказателното поле и стреля, но над напречната греда в 8-ата минута.

Карлос Франса направи пробив по дясното крило, след което навлезе и сви топката за Димитър Митков, чийто удар от близко разстояние бе блокиран в 10-ата минута.

Локомотив София успя да вземе ранен аванс още в 12-ата минута, когато Кевин Маи направи пробив по лявото крило и центрира по земя към точката за изпълнение на дузпа, откъдето Димитър Митков засече в долния ляв ъгъл на вратата, не оставяйки никакви шансове на Петър Маринов да отрази.

ЦСКА 1948 възстанови паритета в 29-ата минута, когато Талис направи дълго подаване към дясното крило, където Бирсент Карагарен със сетни сили центрира топката в наказателното поле на Локомотив София. Там Радослав Кирилов стреля от воле, за да прати топката в мрежата в левия ъгъл на вратата на гостите.

"Червените" осъществиха пълния обрат в 53-ата минута, когато Пиер Нгуинда изведе по дясното крило Карагарен, който успя да центрира топката в наказателното поле на гостите, където Радослав Кирилов засече топката с глава в долния десен ъгъл на вратата.

ЦСКА 1948 - Локо София 2:1