Аугсбург "замрази" Айнтрахт с 2:1 в студа (ВИДЕО)

Домакините изпуснаха дузпа и си вкараха автогол, но удръжаха аванса

Аугсбург победи с 2:1 Айнтрахт Франкфурт в срещата им от 13-ия кръг на Бундеслигата.

В мач, игран в доста мразовити условия, домакините откриха първи в 28-та минута. Феликс Удокай беше на правилното място, за да достигне първи до спорна топка в наказателното поле и изстреля топката в мрежата за 1:0

В 58-та минута, Аугсбург нанесе и втория си удар. Иаго получи топката на границата на наказателното поле и с прецизен изстрел вкара кълбото в десния ъгъл.

Четвърт час преди края домакините получиха и дузпа след преглеждане на ВАР, но Ермедин Демирович изпусна шанса да направи аванса на своя тим класически.

Айнтрахт успя да върне едно попадение само три минути по-късно след автогол на Дамен, но до частичен обрат не се стигна.