3. Бунт срещу Мбапе във Франция

Бунт срещу Мбапе във Франция

Призоваха Дешан да отнеме капитанската лента на нападателя

Бившият играч на френския национален отбор Жером Ротен призова старши треньора Дидие Дешан да отнеме капитанската лента на нападателя на тима Килиан Мбапе. Пред RMC Sport бившият играч беше възмутен, че Мбапе е бил забелязан в нощен клуб в Стокхолм по време на мача на националния отбор от Лигата на нациите срещу Израел. „Обясняваш на всички ни, че имаш нужда от почивка и след това оставяш Дешан, целия отбор и целия народ на Франция да разберат, че не те интересува нищо“, каза Ротен.

Мачът между французите и израелците се проведе на 10 октомври и завърши с победа на "петлите" с 4:1. Дешан не повика Мбапе в националния отбор, защото играчът помоли треньора да му даде почивка.

Нападателят отбеляза 48 гола в 83 мача за Франция. Той стана световен шампион, а също така спечели и Лигата на нациите на УЕФА.

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група

Сърбия с първи успех в Лигата на нациите, победи Швейцария у дома (ВИДЕО)

В Лесковат сърбите надделяха с 2:0

Португалия се справи с Полша при визитата си, Роналдо с нов рекорден гол (ВИДЕО)