3. Димитър Митов и Абърдийн с геройско 2:2 срещу Селтик

Димитър Митов и Абърдийн с геройско 2:2 срещу Селтик

Отборът на родния национал остава непобедим на върха в таблицата

Селтик и Абърдийн направиха зрелищно равенство 2:2 в двубой от осмия кръг на шотландската Премиършип.

Така и двата отбора остават непобедени и на върха в таблицата с по 22 точки. Българският национал Димитър Митов бе на вратата на "доновете", които продължават впечатляващата си серия без загуба. Головете за „детелините“ бяха изцяло японско дело. Първо Рио Хатате даде аванс на шампиона в 24-ата минута, а три по-късно Кього Фурухаши удвои аванса на домакина.

Второто полувреме мина под диктовката на Абърдийн. В 50-ата Естер Соклер намали на 1:2, а точно десет по-късно Греъм Шийни оформи крайното 2:2.

Последните 30 минути бяха доста динамични като и двата тима можеха да се доберат до пълния комплект от три точки.

Оярсабал донесе успеха на Реал Сосиедад срещу Жирона

Испанският национал вкара единствения гол преди почивката

Байерн разби Щутгарт след четири гола след почивката (ВИДЕО)

Баварците не се церемониха със своя опонент

Голям шок за Арсенал! Борнемут шамароса здраво "артилеристите"(ВИДЕО)

Лондончани загубиха тежко при визитата си

10 от Милан успяха да удържат победата над Удинезе в мач със спорно съдийство (ВИДЕО)

"Росонерите" се добраха до успех с 1:0