Фенербахче най-накрая загуби преди гостуването в Разград (ВИДЕО)

"Фенерите" губеха с 0:3 и се добраха до 2:3, но не и до точката срещу Трабзонспор

Съперникът на Лудогорец в Лигата на конференциите – Фенербахче, допусна първа загуба във всички турнири от началото на сезона. В мач от турската Суперлига, възпитаниците на Исмаил Картал отстъпиха у дома с 2:3 на Трабзонспор.

Последното поражение за „фенерите” датираше от месец юни тази година, когато тимът загуби в дербито с Галатасарай.

Онуачу шокира домакините с ранен гол в десетата минута, а в началото на втората част гостите реализираха два бързи гола, с които доведоха нещата до 3:0 в полза на Трабзонспор.

Домакините все пак намериха сили да реализират два гола след две дузпи, изпълнени от Душан Тадич.

Задачата на Фенербахче обаче се оказа непосилна, особено след червения картон, който получи Юкшек в 78-ата минута.

През следващата седмица Фенербахче гостува на Лудогорец в мач от Лигата на конференциите. В края на миналия месец българския шампион отстъпи на турския си противник с 1:3 в Истанбул.