3. Олимпийският отбор на Испания падна от Сенегал в контрола

Олимпийският отбор на Испания падна от Сенегал в контрола

Световните и двойни европейски шампиони отстъпиха пред африканците с 0:2

Олимпийският футболен отбор на Испания падна с 0:2 от Сенегал в контролен мач преди началото на Олимпиадата, игран на стадион "Мунисипал де Маспаломас" в Гран Канария. Девет хиляди зрители видяха как момчетата на Луис Мийя бяха надиграни от африканците. В 15-ата минута Сек откри резултата, а в 46-ата Садио Мане удвои.

Иберийците играха без звездите си от Евро 2012 и разочароваха. Футболният турнир в Лондон започва на 26 юли. Ла Рохита е в група "D" с отборите на Япония, Хондурас и Мароко. Сенегал е в група "А" заедно с Великобритания, ОАЕ и Уругвай.

Испания: Де Хеа (46 - Мариньо); Монтоя (63 - Аспиликуета), Ботиа, Алваро Домингес, Иниго Мартинес; Ромеу (46 - Тейо); Иско (46 - Родриго), Ерера (55 - Ияраменди), Коке, Муниаин; Адриан (74 - Алваро Васкес);

Жесток резил за Юнайтед на "Олд Трафорд"! Тотнъм разби Тен Хаг и компания

Спърс стигна до категоричен успех с 3:0

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)

Гостите си тръгнаха с точката в последния момент

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор

Диего Мартинес си подаде оставката

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)