3. Спас Делев донесе победата на Мерсин над Ордуспор (видео)

Спас Делев донесе победата на Мерсин над Ордуспор (видео)

Българинът обаче получи контузия и бе заменен принудително в 32-ата минута на мача

Спас Делев донесе победата на своя Мерсин Идманюрду в домакинството на Ордуспор от 29-ия кръг на турското първенство. Отборът на българския нападател спечели срещата с минималното 1:0, а попадението на Делев се оказа достатъчно, за да може Мерсин да се добере до трите точки. Неприятното за бившия футболист на ЦСКА обаче бе това, че получи травма и се наложи да напусне терена още през първото полувреме.

Българинът започна като титуляр, а в 16-ата минута не остави шансове на стража на Ордуспор, пращайки топката във вратата му. Малко след като изтече половин час игра от началото на мача обаче, Делев нямаше много поводи за радост, тъй като се наложи да бъде заменен принудително заради контузия.

До края на мача не се стигна до нова промяна в резултата и по този начин Мерсин се добра до успеха. Тимът на Спас Делев заема 10-ото място с 39 точки. Ордуспор пък е 11-ти с 38.