3. Ювентус и Наполи с гросмайсторско 0:0 в Торино (ВИДЕО)

Ювентус и Наполи с гросмайсторско 0:0 в Торино (ВИДЕО)

"Старата госпожа" продължава да е без допуснат гол в Серия А този сезон

Ювентус и Наполи завършиха наравно 0:0 в мач от петия кръг на Серия А. Двата отбора изиграха разочароващ мач в Торино, в който нямаше почти никакви голови възможности.Домакините владееха топката през по-голямата част от началото на мача, но трудно намираха пролуки в сгъстената защита на гостите. Тюн Коопмайнерс беше в основата на малкото интересни ситуации пред вратата на Наполи. Той успя да отклони центриране на Кенан Йълдъз, но не затрудни вратаря.

При една от малкото си атаки Наполи успя да стигне до точен удар. Скот Мактоминей напредна с топката и шутира, но не затрудни Микеле Ди Грегорио. В 35-ата минута вратарят на южняците Алекс Мерет получи мускулна травма и беше заменен от Елия Каприле.

В самия край на първата част центриране на Матео Политано се превърна в удар и вратарят трябваше да се намесва.

Ювентус стигна до най-добрата си възможност в 70-ата минута. Тогава Андреа Камбиазо напредна и намери Коопмайнерс. Нидерландецът беше на отлична позиция, но нанесе слаб удар. В 89-ата минута Тимъти Уеа получи в наказателното поле и нанесе удар, който след рикошет излезе в корнер.