2. - Италия
  3. Юве удари мексиканския Америка с 1:0 в контрола

Юве удари мексиканския Америка с 1:0 в контрола

Отборът на Ювентус се върна на победния път в контролите от предсезонната подготовка, след като се наложи с 1:0 над мексиканския Америка, в среща играна в Ню Йорк на стадион "Сити Фийлд", който по принцип се използва за бейзбол

Отборът на Ювентус се върна на победния път в контролите от предсезонната подготовка, след като се наложи с 1:0 над мексиканския Америка, в среща играна в Ню Йорк на стадион "Сити Фийлд", който по принцип се използва за бейзбол.

Единственият
 гол в мача падна в 41-ата минута, когато точен бе Кристиан Паскуато. Двубоят пък бе прекъснат за около половин час в средата на първото полувреме, заради проливен дъжд.

Ювентус - Америка 1:0
1:0 Паскуато (41)

Юве: Буфон, Киелини, Лихтщайнер, Бонучи, Де Челие, Пирло, Маркизио, Красич, Дел Пиеро, Паскуато, Матри