3. Прекратиха мач заради удар по съдията с... тоалетна хартия (видео)

Прекратиха мач заради удар по съдията с... тоалетна хартия (видео)

Преценете сами какво удря в главата съдията на мача Насионал - Универсидад де Чили

Мачът от Копа Судамерикана между Насионал и Универсидад де Чили беше прекратен няколко минути след началото на второто полувреме заради инцидент, при който единият страничен съдия беше ударен с нещо, много наподобяващо тоалетна хартия от публиката на домакините.

Реферът бе улучен право в главата от лентата, за която все още не се знае какво точно е представлявала. На пръв поглед предметът, който удря съдията е или стандартна лента, с която феновете по латиноамериканските стадиони създават неповторима атмосфера, или тоалетна хартия.

Съдията обаче се строполи на земята веднага след удара и остана на земята за повече от минута. Гостите от Чили водеха с 2:0 на почивката, а двубоят бе прекратен в началото на втората част при инцидента със страничния съдия Милсиадес Салдивар.

Салдивар получи помощ от лекарския щаб на Насионал. После бе изнесен от игрището на носилка. От уругвай още няма информация какво е състоянието на рефера сега.

Преценете сами какво удря съдията в главата толквоа силно, че да се падне на земята като покосен...