3. Резерва спаси Коринтианс срещу Бока Хуниорс на "Ла Бомбонера" (видео)

Резерва спаси Коринтианс срещу Бока Хуниорс на "Ла Бомбонера" (видео)

Отборите на Бока Хуниорс и Коринтианс завършиха наравно – 1:1, в първия финален мач на Копа Либертадорес помежду им. Срещата се игра на „Ла Бомбонера”, а бразилците успяха да се доберат до равенството малко преди изтичането на редовното време на двубоя.

През първото полувреме нямаше много на брой интересни положения пред двамата вратари, като нито един от двата тима не достигна до попадение и след края на първите 45 минути резултатът бе 0:0.

През втората част Бока Хуниорс създаде повече голови възможности пред противниковата врата от своя съперник, а в 73-ата минута Факундо Ронкалия успя да открие резултата, пращайки кълбото в мрежата на Коринтианс.

Бразилският тим обаче не се предаде и в 85-ата минута достигна до равенството след попадение на резервата Ромариньо.

Така срещата завърши при резултат 1:1 и всичко ще бъде решено в реванша между двата тима, който ще се играе другата седмица.