3. Сени с първи гол за Сао Пауло от почти година

Сени с първи гол за Сао Пауло от почти година

Вратарят на Сао Пауло Роджерио Сени отново отбеляза гол в първата си среща след дълго лечение на контузия. Той се разписа при успеха с 2:0 над Баия като гост с фамозен свободен удар в среща от турнира за Копа Судамерикана.

Роджерио Сени изигра първата си среща миналата неделя, след като почти една година се лекуваше от травма на рамото. Сени откри резултата в 7-ата минута, след като изстреля топката в горния ъгъл на вратата на домакините.

Тийнейджърът Адмилсон вкара за 2:0 в 68-ата минута. Роджерио Сени в момента има 104 попадения във всички турнири и по този начин отдавна е заел 1-ото място при вратарите-голмайстори в професионалния футбол.