3. Виатри вкара два гола за победата на Бока Хуниорс срещу Атлетико Рафаела

Виатри вкара два гола за победата на Бока Хуниорс срещу Атлетико Рафаела

Бока победи с 2:1 у дома

Нападателят Лукас Виатри вкара два гола с глава за победата на Бока Хуниорс с 2:1 у дома срещу Атлетико Рафаела в среща от петия кръг на аржентинското първенство. Столичани имат 12 точки, след като Виатри се разписа по един път във всяко полувреме и увеличи головия си актив на три попадения през сезона. Между Лукас Виатри за гостите от Атлетико се разписа Себастиан Карера.

В друга среща от кръга Ривър Плейт завърши наравно 1:1 при гостуването си на Колон Санте Фе. Рубен Рамирес изведе домакините напред в резултата с удар с глава в средата на второто полувреме, но последните секунди на редовното време Пецела изравни и донесе равенството за гранда от Буенос Айрес. Ривър Плейт е на девето място в класирането с актив от осем точки.

Нюелс Олд Бойс победи с 1:0 Естудиантес в друг от най-интересните мачове на кръга и остава на трето място в подреждането.