2. - Англия
  3. Карю се връща в игра срещу Арсенал

Карю се връща в игра срещу Арсенал

Робер Пирес също ще попадне в групата на бирмингамци

Норвежкият нападател на Астън Вила Джон Карю вероятно ще се завърне в игра за тима от Бирмингам в домакинството на отбора в събота срещу лондонския Арсенал, съобщи Скай Спортс. Карю пропусна последните четири мача на бирмингамци, след като имаше проблеми с контузия.

Норвежецът записа 60 минути игра в мача за резервите на Астън Вила срещу Уест Бромич и по всичко личи, че ще бъде в групата за мача с „артилеристите”.

Мениджърът на бирмингамци Жерар Улие призна, че е вероятно Карю да запише някакви минути игра в съботния двубой.

„Карю беше малко схванат след мача с резервите и чувстваше леки болки, но трябва да се оправи до мача с Арсенал”, каза Улие.

Мениджърът заяви още, че пристигналият в Астън Вила Робер Пирес вероятно също ще вземе участие срещу бившия си клуб, след като французинът направи дебюта си в загубата като гост срещу Блекбърн в последния кръг.

„Пирес трябваше да играе едно полувреме за резервите, но записа час игра и определено ще бъде в групата за двубоя с Арсенал”, заяви Улие.

Мачът между бирмингамци и лондончани е в събота от 14:45 българско време на „Вила Парк”.

Гуардиола преди Арсенал: Сега не е важно

Де Бройне виси за дербито

Тен Хаг обеща различен Юнайтед срещу Кристъл Палас

Двата тима играят в събота

Юнайтед събаря "Олд Трафорд"?

"Червените дяволи" мечтаят за нов дом

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)