2. - Англия
  3. Стенли и Вила закотвиха Портсмут на дъното след 2:0 на "Вила Парк"

Стенли и Вила закотвиха Портсмут на дъното след 2:0 на "Вила Парк"

Стенли записа пълни 90 минути за успеха на Вила с 2:0 над Портсмут на „Вила Парк”. И двата гола в срещата паднаха през първата част като точни бяха Джеймс Милнър от дузпа в 34-ата минута и Гейбриъл Агбонлахор в 43-ата.

Българският национал Стилиян Петров изигра поредния си силен мач във Висшата лига с капитанската лента на Астън Вила.

Вила вече има 4-и поредни победи от началото на кампанията след фалстарта срещу Уигън в първия кръг.

Петров бе с ключова роля за първия гол в полза на бирмингамци. В 33-ата минута българинът бе съборен в наказателното поле от Надир Белхадж и Милнър бе точен за 1:0.

В 43-ата минута домакините решиха всичко в тяхна полза, след като Агбонлахор стреля извън наказателното поле и не остави шансове на Дейвид Джеймс за 2:0.

През втората част двата тима имаха още няколко изгодни голови положения, но до промяна на резултата не се стигна.

Поражението бе шесто поредно за Помпи от началото на сезона, с което възпитаниците на Пол Харт останаха на последната 20-а позиция в Премиершип. Астън Вила пък записа 4-а поредна победа и вече е на 5-о място с 12 точки.

Тен Хаг обеща различен Юнайтед срещу Кристъл Палас

Двата тима играят в събота

Юнайтед събаря "Олд Трафорд"?

"Червените дяволи" мечтаят за нов дом

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)