2. - Англия
  3. Уест Бромич и Мидълзбро с хиксове във ФА Къп

Уест Бромич и Мидълзбро с хиксове във ФА Къп

Уест Бромич не успя да победи Бърнли на собствения си "Хауторнс Стейдим" и двата тима завършиха 2:2 в среща от 4-ия кръг на ФА Къп. Домакините бяха по-активният тим, но въпреки това не успяха стигнат до победата.

Гостите поведоха чрез Алезандър в 25-ата минута след дузпа, но не успяха да задържат дълго преднината си. Словенският национал Роберт Корен съумя да изравни в 31-ата минута, а домакините стигнаха до пълен обрат, след като в 45-ата минута кореецът Ким вкара втория гол за тях.

Бромич бяха на косъм от победата, но допуснаха изравнителен гол в последната 90-ата минута от двубоя, след като Петерсен отбеляза изравнителното попадение за тима си. Предстои преиграване между двата отбора.

В друга среща от 4-ия кръг на ФА Къп Съндърланд не успя да постигне домакинска победа над Блекбърн и двата тима завършиха 0:0 на стадион "Стейдиъм ъф Лайт".

Срещата бе равностойна, като и двата тима имаха шансове да отбележат попадения. Предстои преиграване на срещата, като реваншът ще бъде на "Иууд Парк".