2. - Англия
  3. Вила и Стоук със скучно 0:0

Вила и Стоук със скучно 0:0

Норич би Суонзи в голов трилър

Отборите на Астън Вила и Стоук Сити врътнаха скучно нулево реми в сблъсъка помежду си от 15-ия кръг в Премиър лийг. Двата тима като че ли повече внимаваха да не загубят мача и не създадоха почти никакви интересни положения пред двете врати.

Астън Вила показа малко по-добра игра и като че ли повече търсеше гола, като добри възможности пропуснаха Мат Лоутън и Кристиан Бентеке. Гостите пък завършиха мача с 10 души, след като Райън Шотън бе изгонен в саия край на мача.

Така Астън Вила събра актив от 15 точки и се намира на 16-ото място в класирането. Стояк Сити пък има 23 точки и е 9-ти.

В друг мач от този 15-и кръг на Премиършип, тимът на Норич победи драматично Суонзи с 4:3 на стадион "Либърти".

"Канарчетата" поведоха с 3:0 до почивката след голове на Уитъкар, Басонг и Холт.

През втората част обаче "лебедите" се вдигнаха и в 51-ата Мичу бе точен за 1:3 след пас на Дейвис. Де Гузман върна надеждите в 59-ата, когато вкара за 2:3, но Снодграс покачи на 4:2 в 77-ата. Крайното 3:4 оформи Мичу в даденото от рефера продължение.

След успеха Норич се изкачи на 12-а позиция в подреждането с 19 пункта, на 4 зад Суонзи, който е 7-и.

Тен Хаг обеща различен Юнайтед срещу Кристъл Палас

Двата тима играят в събота

Юнайтед събаря "Олд Трафорд"?

"Червените дяволи" мечтаят за нов дом

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)