2. - Англия
  3. Вила закопа Боро на „Ривърсайд”, Стенли с цял мач

Вила закопа Боро на „Ривърсайд”, Стенли с цял мач

Отборът на Мидълзбро не успя да спечели двубоя си срещу Астън Вила и двата тима завършиха наравно 1:1. Срещата се игра на стадион „Ривърсайд” и бе от програмата на 37-ия, предпоследен кръг на английската Висша лига. За гостите цял мач игра българският национал Стилиян Петров, но и неговите усилия не успяха да помогнат на отбора му да спечели мача.

В 14-ата минута домакините откриха резултата чрез турския си нападател Шанлъ, който вкара със задна ножица една отбита топка след удар на Даунинг. В 58-ата минута Карю от гостите оформи крайното 1:1, след като Кинг не успя да изчисти кълбото и норвежецът се възползва от тази грешка по най-добрия възможен начин.

След това равенство шансовете на Мидълзбро за спасение намаляха до минимум, след като те останаха на 19-а позиция с актив от 32 точки, на три от спасителния бряг. За да останат в Премиършип те се нуждаят от победа с над четири гола разлика и трябва да се надяват Хъл да загуби последния си двубой. Гостите от Астън Вила се смъкнаха на 6-о място като са спечелили 59 точки.

Тен Хаг обеща различен Юнайтед срещу Кристъл Палас

Двата тима играят в събота

Юнайтед събаря "Олд Трафорд"?

"Червените дяволи" мечтаят за нов дом

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)