2. - Българи в чужбина
  3. Бабангида с едно полувреме, тимът му губи от Фенербахче

Бабангида с едно полувреме, тимът му губи от Фенербахче

Карабюкспор отстъпи с 1:2 пред Фенербахче в среща от 15-ия кръг на турската Суперлига

Българският нападател Емил Ангелов се появи след почивката за своя отбор Карабюкспор, който отстъпи с 1:2 на Фенербахче в среща от 15-ия кръг на турската Суперлига.

Домакините от Фенербахче поведоха набързо с 2:0 с попадения на Диего Лугано в 9-ата минута и на Алекс в 18-ата. Гостите обаче върнаха интригата в 47-ата минута на срещата чрез Еменике, който наказа грешка на защитата на „фенерите”.

Ангелов се появи на терена на полувремето на мястото на Ясън Авджъ, а в 66-ата минута направи и най-добрата си атака. Ангелов и авторът на гола Еменике разиграха двойно подаване, което изведе нигериеца на стрелкова позиция, но ударът му не затрудни особено вратаря Волкан Демирел.

С тази победа Фенербахче събра 30 точки и излезе на 3-о място в класирането, само на 1 от шампиона Бурса, който се нарежда 2-и. Начело е Трабзонспор с 36, а Карабюкспор заема 8-о място с 21 точки. В понеделник е последната среща от кръга между Кайзериспор и Ескишехирспор.

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0