2. - Българи в чужбина
  3. Бандата изгонен при нова загуба на Льовен (ВИДЕО)

Бандата изгонен при нова загуба на Льовен (ВИДЕО)

Бившият футболист на ЦСКА си изпроси директен червен картон в края на двубоя

Бившият защитник на ЦСКА Иван Бандаловски получи директен червен картон в петата минута на добавеното време при загубата на своя Льовен срещу Стандарт Лиеж, като четири минути преди това бе получил жълт картон.

Двубоят бе част от четвъртия кръг в белгийското първенство и завърши с победа за колоса с 1:0. Единственият гол в срещата бе отбелязан две минути след началото на втората част, когато бранителят на Льовенс Бюсенс си отбеляза автогол.

Минути преди края на двубоя футболистите на гостите се изнервиха от предстоящата загуба, като българинът си изпати най-много. Бандаловски си изкара жълт картон в първата минута на продължението на двубоя, а в петата вече видя и директен червен картон.

Отборът на Бандата Льовен се намира на последната, 15-а, позиция в класирането с едва една точка от четири изиграни кръга, докато Стандарт Лиеж е единственият тим с пълен актив от първите си четири мача.

В Гърция: Десподов няма да напуска ПАОК

Българската звезда остава и догодина, твърди близка до клуба медия

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)