2. - Българи в чужбина
  3. Дани Златков с първи гол за Болуспор

Дани Златков с първи гол за Болуспор

Българинът се разписа в контрола с Касъмпаша

Българският защитник Даниел Златков вкара първото си попадение с екипа на турския Болуспор, а това се случи при успеха с 4:2 над Касъмпаша в контрола.

Златков и другият българин в тима Николай Димитров започнаха като титуляри, а бившият бранител на Славия се разписа за 1:1 две минути преди края на първото полувреме.

След почивката доминацията на отбора от втора лига беше по-осезателна и те стигнаха да победата с голове на Метин, Диксън и Шахин. "В началото, по време на подготовката Златков беше един от най-критикуваните играчи.

Но трябва да се отбележи, че от тогава досега той върви само нагоре и неслучайно треньорът Али Бейкьозп му гласува доверие все повече и повече, пише днес вестник Болу Експрес.

Червено-белите от Болу имат 4 точки от два кръга във Второто ниво на турския футбол, а към момента отзивите и за двамата българи в тима са повече от положителни.

В Гърция: Десподов няма да напуска ПАОК

Българската звезда остава и догодина, твърди близка до клуба медия

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)