2. - Българи в чужбина
  3. Генев и Макриев цял мач резерви при 2:1 над отбора на Жоазиньо

Генев и Макриев цял мач резерви при 2:1 над отбора на Жоазиньо

Отборът на Криля Советов постигна изключително важна победа в борбата си за оцеляване, след като се наложи с 2:1 над тима на ФК Краснодар

Отборът на Криля Советов постигна изключително важна победа в борбата си за оцеляване, след като се наложи с 2:1 над тима на ФК Краснодар. Срещата се игра на стадион „Кубан” и бе от програмата на 20-ия кръг на руската Премиер лига.

Българските футболисти – Виктор Генев и Димитър Макриев, останаха цял мач резерви за гостите, докато бившият халф на Левски Жоазиньо, изигра пълни 90 минути за Краснодар.

Иначе Джорджевич изведе Криля напред в 34-ата минута, а в 84-ата Бобер удвои преднината на гостите. Крайното 1:2 оформи Марцваладзе в даденото от рефера продължение.

След успеха Криля Советов остава на последно място във временното класиране с актив от 16 точки, колкото имат още Ростов и Спартак Налчик. Домакините от Краснодар пък са 9-и с 26 пункта.
В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)