2. - Българи в чужбина
  3. Георги Миланов се разписа от дузпа за ЦСКА (Москва)

Георги Миланов се разписа от дузпа за ЦСКА (Москва)

Отборът му отстъпи с 1:2 пред новака Торпедо в контролна среща

Българският национал Георги Миланов вкара гола за ЦСКА (Москва) при поражението с 1:2 от новаците в руската Висша лига Торпедо (Москва) в контролна среща, която се игра село Ватутинки без зрители.

Миланов откри резултата в 50-ата минута от дузпа, която беше отсъдена заради нарушение срещу чешкия нападател на армейците Томаш Нецид. От бялата точка българинът не остави шансове на беларуския вратар на торпедовци Юрий Жевнов. Но новаците обърнаха развоя на срещата с голове на Фомин в 65-ата и на Шевченко в 90-ата минута.

Роденият в град Левски техничар остана на терена до 80-ата минута, когато беше заменен от Дергачьов. За Торпедо (Москва) пък игра бившият футболист на Черноморец (Бургас) Марсио Нуньо, който дойде от ФК Краснодар.

В Никозия: АПОЕЛ смени 4 треньорa за 6 месеца

Георги Костадинов пак ще има нов наставник

В Гърция: Десподов няма да напуска ПАОК

Българската звезда остава и догодина, твърди близка до клуба медия

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)