2. - Българи в чужбина
  3. Гошо Петков с цял мач при нова победа за Еносис

Гошо Петков с цял мач при нова победа за Еносис

Отборът на Еносис Паралимни продължава със страхотните си изяви през този сезон, след като днес се наложи с 2:0 над тима на АЕК (Ларнака)

Отборът на Еносис Паралимни продължава със страхотните си изяви през този сезон, след като днес се наложи с 2:0 над тима на АЕК (Ларнака). Срещата се игра на стадион „Атлитико Кентро Зенон” и бе от програмата на 24-ия кръг на кипърската Първа дивизия.

Българският вратар Георги Петков изнесе поредния си спектакъл с екипа на гостите, след като остана под рамката през всичките 90 минути и бе с основна заслуга за спечелените три точки. Иначе Бърчил изведе Еносис напред в 40-ата минута, а крайното 2:0 оформи Имскоот в 55-ата.

След успеха Еносис се изкачи на 6-о място във временното класиране с актив от 33 точки. Домакините от АЕК пък са 4-и с 39 пункта.

Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО