2. - Българи в чужбина
  3. Хазуров с първи гол в Израел

Хазуров с първи гол в Израел

Бившият нападател на Пирин, Литекс, ЦСКА и Миньор (Перник) Костадин Хазуров се отчете още във втория си мач с екипа на Бней Сахнин

Бившият нападател на Пирин, Литекс, ЦСКА и Миньор (Перник) Костадин Хазуров отбеляза първия си гол в израелското първенство.

Още във втория си мач с екипа на Бней Сахнин, роденият в Гоце Делчев нападател вкара много важен гол. Бней Сахнин се наложи с 2:1 при гостуването си на Макаби (Петах Тиква) и събра 14 точки.

По този начин Бней Сахнин се изравни с Апоел (Петах Тиква) като двата отбора се нареждат на 14-о и 15-о място.

В герой за Бней Сахнин обаче се превърна вратарят Махмуд Кандали, който спаси повече от половин дузина чисти голови положения. Още във 2-ата минута пък Абу Рия откри за гостите от Бней Сахнин, след което домакините натиснаха много здраво.

В 84-ата минута Лиран Коен пусна дълъг пас в наказателното поле към Хазуров, той настигна топката и със нисък, плътен удар от малък ъгъл вкара втория гол за своите в мача.

Четири минути по-късно домакините върнаха едно попадение, но за повече нямаха сили.

В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)