2. - Българи в чужбина
  3. Касъмпаша отново заплува към спасението след 3:1 над Кайзериспор

Касъмпаша отново заплува към спасението след 3:1 над Кайзериспор

Отборът на Касъмпаша постигна втора поредна победа в шампионата, след като днес се наложи изненадващо с 3:1 над тима на Кайзериспор

Отборът на Касъмпаша постигна втора поредна победа в шампионата, след като днес се наложи изненадващо с 3:1 над тима на Кайзериспор. Срещата се игра на стадион „Кадир Хас Шехир” и бе от програмата на 27-ия кръг на турската Суперлига.

Българските футболисти на Касъмпаша Георги Сърмов и Николай Димитров не играха за своя отбора, като Хичо дори не попадна в групата, а Сърмов остана цял мач резерва.

Иначе Мартин изведе новаците напред в 45-ата минута, а в 69-ата, отново той, удвои преднината на Касъмпаша. В 81-ата Айгунес покачи на 3:0, а крайното 1:3 оформи Тебер в 88-ата минута.

След успеха гостите се отлепиха от дъното във временното класиране и вече са 17-и с 20 пункта, на 8 от спасителния бряг. Домакините от Кайзери пък са 5-и с 43 точки.