2. - Българи в чужбина
  3. Костадин Хазуров игра при победата на Бней Сахнин срещу Апоел Беер Шева

Костадин Хазуров игра при победата на Бней Сахнин срещу Апоел Беер Шева

Отборът на българския нападател спечели с 2:0 визитата си от 17-ия кръг на израелското първенство

Българинът Костадин Хазуров започна като титуляр за своя Бней Сахнин при победата на отбора над Апоел Беер Шева с 2:0 в среща от 17-ия кръг на израелското първенство. Нашият нападател остана на терена почти до самия край на мача, като в 89-ата минута отстъпи мястото си на терена на Пиер Мбемба.

Бней Сахнин поведе с 1:0 в 41-ата минута на провелия се вчера двубоя. Точен за гостите бе Ахмед Касум. Тимът на Хазуров остана с човек по-малко в 57-ата минута, когато Махран Ради бе изгонен. Въпреки това, Бней Сахнин достигна и до втори гол. Това се случи в последната 90-та минута, а крайното 2:0 оформи Хамад Ганайъм.

След победата Бней Сахнин е на 4-ото място в подреждането с 28 точки, докато Апоел Беер Шева е на 14-ата позиция с 14 пункта.

В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)