2. - Българи в чужбина
  3. Кушев с гол при победа над Амкар, Сираков и Пеев също титуляри

Кушев с гол при победа над Амкар, Сираков и Пеев също титуляри

Българският нападател Мартин Кушев вкара единствения гол за своя тим при победата с 1:0 над Том като гост в мач от 29-тия кръг на руската Висша лига. Попадението падна в 75-ата минута. Гостите от Перм бяха по-активният тим в този мач и Пеев и Сираков също се представиха на много високо ниво. С тази победа тимът от Перм на практика си гарантира участието за Купата на УЕФА за следващия сезон, след като заема 4-ото място в класирането с 48 точки. За тима на Том извън групата бе друг българин в Русия - Александър Младенов, който е син на бившия треньор на ЦСКА Стойчо Младенов.

Българският нападател Мартин Кушев вкара единствения гол за своя тим при победата с 1:0 над Том като гост в мач от 29-тия кръг на  руската Висша лига. Попадението падна в 75-ата минута. Гостите от Перм бяха по-активният тим в този мач и Пеев и Сираков също се представиха на много високо ниво. С тази победа тимът от Перм на практика си гарантира участието за Купата на УЕФА за следващия сезон, след като заема 4-ото място в класирането с 48 точки. За тима на Том извън групата бе друг българин в Русия - Александър Младенов, който е син на бившия треньор на ЦСКА Стойчо Младенов.
В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)