2. - Българи в чужбина
  3. Манолев с 1 час при победа на ПСВ (видео)

Манолев с 1 час при победа на ПСВ (видео)

Отборът на ПСВ постигна нова важна победата в борбата си за участие в Европа догодина, след като днес победи трудно с 2:1 тима на НЕК Ниймеген. Срещата се игра на стадион "Филипс" и бе от програмата на 31-ия кръг на холандската Ередивизи.

Българският национал Станислав Манолев започна мача като титуляр и се представи стабилно, но заради тежкото развитие на мача за отбора му, той бе изваден в 63-ата минута.

Иначе Фоор изведе изненадващо гостите напред още в 7-та минута, а само 5 след излизането на Манолев Вилемс възстанови статуквото след хубав пас на Мертенс.

Победният гол за "филипсите" падна чак в 88-ата минута, когато Вийналдум асистира на Хеселинк за крайното 2:1.

След успеха домакините се намират на 5-о място във временното класиране с актив от 60 точки, на 4 зад лидера Аякс. Гостите от НЕК пък са 11-и с 40 пункта.
ПАОК загуби дербито на Солун, Десподов влезе от пейката (ВИДЕО)

Арис спечели с 1:0