2. - Българи в чужбина
  3. Мъри Стоилов и Анортозис на полуфинал за Купата на Кипър след кървав мач

Мъри Стоилов и Анортозис на полуфинал за Купата на Кипър след кървав мач

В мач с 4 червени картона и 10 жълти кипърският гранд отстрани АЕК

Мъри Стоилов и неговият Анортозис са на полуфинал за купата на Кипър след истинска битка срещу градския съперник АЕК Ларната.

Анортозис завърши в символичното домакинство 1:1, а в първия мач постигна победа с 2:1. В двубоя бяха показани страхотните дори и за българските стандарти 4 червени картона и 10 жълти.

Другият българин в отбора - Станислав Ангелов, също бе декориран в жълто.  АЕК поведе с гол в 1-ата минута, обаче Анортозис изравни в 4-ата и с това головете приключиха.

В 59-ата минута футболистите на АЕК получиха първия червен картон, а в 84-ата втория. След това последва червен картон за играч на Анортозис и накрая АЕК завърши двубоя с 8 човека след ново изгонване.

Абърдийн и Димитър Митов с успех за Купата (ВИДЕО)

Българският национал с цял мач при 4:0 и полуфинал в Шотландия

ПАОК громи в Гърция, Десподов изработи дузпа (ВИДЕО)

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО