2. - Българи в чужбина
  3. Пеев и Сираков с нова победа в Русия

Пеев и Сираков с нова победа в Русия

Амкар записа домакинска победа с 1:0 над Спартак (Налчик) в мач от 40 кръг на руската Премиер лига. С този успех тимът от Перм на практика си гарантира оцеляването в елита.

Захари Сираков и Георги Пеев бяха титуляри за домакините. Сираков игра цял мач и в 67-ата минута получи жълт картон. Пеев също беше в стартовите 11, но пет минути преди края отстъпи мястото си на Блажич.

Единственото попадение в мача падна в 34-ата минута, когато Виталий Гришин наказа грешка на защитата на Спартак (Налчик).

След успеха домакините имат 50 точки и заемат 10-о място в подреждането. Гостите от Налчик пък са 16-и с 30 пункта.
ПАОК загуби дербито на Солун, Десподов влезе от пейката (ВИДЕО)

Арис спечели с 1:0