2. - Българи в чужбина
  3. Попето и Бабангида с победи, Иванков с равен

Попето и Бабангида с победи, Иванков с равен

Общо 7 точки записаха българските легионери в Турция. Отборите на Ивелин Попов и Емил Ангелов, респективно Газиантепспор и Карабюкспор се поздравиха с победи в 11-ия кръг на Суперлигата. Шампионът Бурсаспор, чиято врата пази Димитър Иванков пък извъртя равенство.

Газиантепспор спечели с 2:0 гостуването си на Анкарагюджю. Ивелин Попов игра до 90-ата минута, когато бе заменен от бразилеца Бето.

Карабюкспор пък удари с 3:0 Букаспор, като хеттрик за домакините записа Емануел Еменике. Бабангида влезе като резерва в 77-ата минута на мястото на голмайстора Еменике.

Митко Иванков пък пази цял мач за Бурсаспор при равенството 2:2 като гост на Анталияспор. Шампионът на югоизточната ни съседка губеше с 0:2, но с голове на Тандоган и Ипек стигна до точката.

След срещите Газиантепспор е 10-и с 14 точки. Карабюкспор е 5-и с 18 точки. Бурсаспор е лидер с 25 точки.

Гьозтепе без нападателя на Челси в понеделник

Станимир Стоилов ще разчита на основния състав от миналия сезон

Българин с асистенция срещу Наполи

Георги Костадинов отново тренира с АПОЕЛ

Националът се възстанови след травма в гърба

Десподов: Новите играчи са много важни

"Играхме много добре, но резултатът не беше това, което бихме искали", каза той след равенството с ПАО

Десподов влезе в края на дербито с Панатинайкос (ВИДЕО)

ПАОК загуби първи точки в Гърция след 0:0