2. - Българи в чужбина
  3. Попето с гол при разгромна победа на Кубан (ВИДЕО)

Попето с гол при разгромна победа на Кубан (ВИДЕО)

Победата изкачи Кубан на осмо място в класирането

Капитанът на българския национален отбор Ивелин Попов вкара гол за Кубан при победата с 4:0 над Волга в мач от 16 кръг на руската Премиер лига. Ибрахима Балде се отличи с две попадения.

Балде откри резултата в 12-ата минута. Артьом Фидлер подаде отдясно, а сенегалският нападател овладя във вратарското поле и прати топката във вратата.

В 26-ата минута Фидлер стреля от фаул, топката се отби в стената и попадна в Ивелин Попов в центъра на наказателното поле и българският национал с лекота удвои аванса на домакините.

Шест минути преди почивката Балде асистира за попадението на Владислав Игнатиев, а в 64-ата минута реализира и четвъртия гол за Кубан. Той беше точен при добавката на удар на Шарл Каборе, при който топката се отби в напречната греда.

Победата изкачи Кубан на осмо място в класирането с 23 точки, докато Волга е на 10-а позиция със 17 точки.
В Гърция: Десподов няма да напуска ПАОК

Българската звезда остава и догодина, твърди близка до клуба медия

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)