2. - Българи в чужбина
  3. Терек с Благо Георгиев, но без Илиев, измъкна 0:0 като гост на ФК Москва

Терек с Благо Георгиев, но без Илиев, измъкна 0:0 като гост на ФК Москва

Руският футболен клуб Терек (Грозни) измъкна 0:0 от ФК Москва в мач от втория кръг на руската Висша лига, който се игра на стадион "Стрелцов" в руската столица Москва. За гостите от Чечня цял мач игра Благой Георгиев, а Валентин Илиев пропусна двубоя. Мачът за Терек пропусна и Флорентин Петре, но 90 минути на терена бе друг кадър на ЦСКА Радослав Забавник. Като цяло двубоят бе скучен и без много положения. Съдията Ковалев показа цели 10 картона на футболистите, които бяха на терена. След този мач Терек заема 3-ото място в класирането с актив от 4 точки.

Руският футболен клуб Терек (Грозни) измъкна 0:0 от ФК Москва в мач от втория кръг на руската  Висша лига, който се игра на стадион "Стрелцов" в руската столица Москва. За гостите от Чечня цял мач игра Благой Георгиев, а Валентин Илиев пропусна двубоя. Мачът за Терек пропусна и Флорентин Петре, но 90 минути на терена бе друг кадър на ЦСКА Радослав Забавник.

Като цяло двубоят бе скучен и без много положения. Съдията Ковалев показа цели 10 картона на футболистите, които бяха на терена.

След този мач Терек заема 3-ото място в класирането с  актив от 4 точки.