2. - Българи в чужбина
  3. Живко Миланов с червен картон при разгром над Васлуй

Живко Миланов с червен картон при разгром над Васлуй

Българинът бе титуляр и секунди преди края на редовното време бе изгонен от главния рефер

Българинът Живко Миланов бе титуляр за своя тим Васлуй при гостуването на Воинта Сибиу в мач от 25 кръг на румънската Лига 1.

Бившият състезател на Левски започна мача добре, но в последните 20 минути си изработи два жълти картона и бе пратен под душовете от съдията на сблъсъка.

В 38-та минута Беза откри за домакините, а само десет по-късно Попа удвои. В 74-та минута, секунди след първия жълт картон на Миланов, Луканович вкара за 3:0.

Футболистите на Васлуй бяха припряни в последните минути и в 89-та Живко получи втори картон и бе декориран в червено от съдията Адриан Койочару.

Васлуй е на 3-та позиция с 43 точки, колкото има и Стяуа, но с мач по-малко. С успеха си Воинта излезе от зоната на изпадащите.

ПАОК загуби дербито на Солун, Десподов влезе от пейката (ВИДЕО)

Арис спечели с 1:0