2. - Балкани
  3. Феновете на Фенербахче поискаха главата на Луис Арагонес след домакинската издънка срещу Коджаели - 1:1

Фенербахче е на път за втори пореден сезон да остане без титлата, след като допусна нелепа домакинска издънка срещу Коджаелиспор – 1:1, в двубой от 24-ия кръг на местната Суперлига.

Възпитаниците на Луис Арагонес изпуснаха победата в 87-ата минута, след което феновете на „канарчетата” започнаха бясно да освиркват испанския специалист, чийто тим не е много убедителен от началото на сезона. По всяка вероятност европейският шампион с Испания няма да остане на „Шюкрю Сарачоолу” след края на сезона.

Иначе мачът започна отлично за домакините и Роберто Карлош откри резултата още във 2-ата минута. След това нападателите на Фенербахче се скъсаха да пропускат и бяха наказани три минути преди края на мача, когато Морейра попари истанбулския гранд.

По този начин Фенербахче пропусна да излезе на първо място поне за 24 часа и остана 4-и, с актив от 44 точки. Въпреки победата с 5:2 като гост над Галатасарай, преди две седмици, и ремито с Фенербахче, Коджаелиспор остава на предпоследното 17-о място с 20 точки.
Алберт Риера пристигна в Гърция

Испанският полузащитник, Алберт Риера, пристигна днес в Гърция и се очаква до няколко часа да подпише договор с местния Олимпиакос

Малкият Пандев дойде в Славия

Братът на звездата на Интер Горан Пандев дойде в Славия и ще се опита да вземе свободното място в атаката на отбора

Уволниха треньора на ПАОК

Гърците бяха победени от ЦСКА в Германия

Витек за постоянно в Анкарагюджю

Словашкият национален нападател Роберт Витек финализира трансфера си в турския тим Анкарагюджю от френския Лил. Футболистът, който вкара четири гола на Световното първенство, преминава за постоянно в столицата на югоизточната ни съседка, след като през пролетта игра там като преотстъпен.