2. - Балкани
  3. Иванков и Бурсаспор на три мача от титлата

Иванков и Бурсаспор на три мача от титлата

Лидерът в класирането на турската Суперлига Бурсаспор спечели 20-ата си победа този сезон, след като взе с 2:0 домакинството си на Газиантепспор в среща от 30-ия кръг на първенството в югоизточната ни съседка.

Българският вратар Димитър Иванков пази през всичките 90 минути на вратата на своя отбор. Два гола на Волкан Сен осигуриха успеха за Бурса. Те паднаха в 45-ата и 79-ата минути.

Така Бурсаспор събра 65 точки и вече има 4 аванс пред втория Фенербахче, който посреща Бешикташ в дербито на Истанбул в неделя.

До края на сезона остават четири кръга, но Бурса има да играе само в три от тях, тъй като отборът на Иванков ще получи служебно три точки от мача си с ББ Анкараспор, който бе изваден от Суперлигата.

В програмата на тима на бившия национал обаче има два много тежки сблъсъка и то срещу претендентите за титлата Галатасарай и Бешикташ, които са с по 57 точки.

Алберт Риера пристигна в Гърция

Испанският полузащитник, Алберт Риера, пристигна днес в Гърция и се очаква до няколко часа да подпише договор с местния Олимпиакос

Малкият Пандев дойде в Славия

Братът на звездата на Интер Горан Пандев дойде в Славия и ще се опита да вземе свободното място в атаката на отбора

Уволниха треньора на ПАОК

Гърците бяха победени от ЦСКА в Германия

Витек за постоянно в Анкарагюджю

Словашкият национален нападател Роберт Витек финализира трансфера си в турския тим Анкарагюджю от френския Лил. Футболистът, който вкара четири гола на Световното първенство, преминава за постоянно в столицата на югоизточната ни съседка, след като през пролетта игра там като преотстъпен.