2. - Балкани
  3. Кайзериспор поведе в Турция

Кайзериспор поведе в Турция

Отборът на Кайсериспор се изкачи на първо място в класирането на турската Сюпер лиг. Днес "Анадолските звезди" победиха с 2:1 като гост Истанбул Бюйюкшехир Беледийеспор и събраха 34 точки - колкото има и Фенербахче, но с по-добра голова разлика "жълто-червените" са водачи в подреждането.

Бранителят Барбоса откри резултата за тима от Истанбул още във втората минута, но в 13-ата голмайсторът на шампионата Ариза Макукула реализира дежурното си попадение за 1:1. Победният гол за гостите дойде в 68-ата минута и бе дело на Алиум Сайду.

Грандовете Галатасарай и Фенербахче най-после успяха да намерят пътя към победата, след като вчера и в петък записаха успехи съответно над Анталияспор и Анкарагюджю. "Фенерите" са втори с 34 точки, докато "Джимбом" е трети с една по-малко.

Четвърти е тимът на Димитър Иванков - Бурсаспор с 32, който в този кръг не игра мач, а взе служебни три точки заради изваждането от надпреварата на Анкараспор.

Алберт Риера пристигна в Гърция

Испанският полузащитник, Алберт Риера, пристигна днес в Гърция и се очаква до няколко часа да подпише договор с местния Олимпиакос

Малкият Пандев дойде в Славия

Братът на звездата на Интер Горан Пандев дойде в Славия и ще се опита да вземе свободното място в атаката на отбора

Уволниха треньора на ПАОК

Гърците бяха победени от ЦСКА в Германия

Витек за постоянно в Анкарагюджю

Словашкият национален нападател Роберт Витек финализира трансфера си в турския тим Анкарагюджю от френския Лил. Футболистът, който вкара четири гола на Световното първенство, преминава за постоянно в столицата на югоизточната ни съседка, след като през пролетта игра там като преотстъпен.