2. - Балкани
  3. Сиваспор прекърши Галатасарай след дузпи за Купата на Турция

Сиваспор прекърши Галатасарай след дузпи за Купата на Турция

Сиваспор отстрани Галатасарай в ¼-финалната фаза на турнира за Купата на Турция. Двубоят в редовното време завърши 1:1.

Лидерът в Турция Сивасспор нанесе пореден удар на Галатасарай в последните 10 дни, като го отстрани на 1/4-финалната фаза в турнира за Купата на Турция. Двубоят в редовното време завърши 1:1, какъвто бе и резултатът в първия мач, но домакините бяха по-хладнокръвни при дузпите.

Преди 10 дни Сивасспор победи "Джим Бом" с 2:0 за първенство, а днес го повали и във втория по сила турнир в страната.

Арда Туран откри резултата в полза на Галатасарай след 8 минути игра, но в 30-та Яник Каманан успя да изравни за Сивассспор. Двата тима не успяха да си отбележат гол в допълнителните 30 минути, а при дузпите по-точни бяха футболистите на Сиваспор и триумфираха с общ резултат 3:1.

Останалите срещи от ¼-финалната фаза ще се играят утре и в четвъртък.

Алберт Риера пристигна в Гърция

Испанският полузащитник, Алберт Риера, пристигна днес в Гърция и се очаква до няколко часа да подпише договор с местния Олимпиакос

Малкият Пандев дойде в Славия

Братът на звездата на Интер Горан Пандев дойде в Славия и ще се опита да вземе свободното място в атаката на отбора

Уволниха треньора на ПАОК

Гърците бяха победени от ЦСКА в Германия

Витек за постоянно в Анкарагюджю

Словашкият национален нападател Роберт Витек финализира трансфера си в турския тим Анкарагюджю от френския Лил. Футболистът, който вкара четири гола на Световното първенство, преминава за постоянно в столицата на югоизточната ни съседка, след като през пролетта игра там като преотстъпен.