2. - Балкани
  3. Стяуа и Клуж не успяха да излъчат победител в дербито на 26-ия кръг

Стяуа и Клуж не успяха да излъчат победител в дербито на 26-ия кръг

Отборите на Стяуа (Букурещ) и Клуж не успяха да се победят в дербито на 26-ия кръг в румънската лига и завършиха 1:1. Срещата ще се запомни с това, че в нея бяха показани 9 жълти и 2 червени картона.

Отборите на Стяуа (Букурещ) и Клуж не успяха да се победят в дербито на 26-ия кръг в румънската лига и завършиха 1:1. Срещата ще се запомни с това, че в нея бяха показани 9 жълти и 2 червени картона. Гостите откриха резултата в 9-ата минута с попадение на Кулио, а в края на полувремето „армейците” останаха с човек по-малко. Стяуа се върна в мача с попадение на Морен, който се разписа седем минути след началото на втората част.

В класирането води Динамо с 52 точки, пред Унирея с 50 т. и Тимишоара с 49 т. В дъното на таблицата са Метан газ с 24 т., Фарул - 23 т., Отопени - 13 т. и Глория с 9 т.

В другите срещи от кръга:

Газ Метан - Отопени 3:0

Тимишоара - Политехника 3:0

Пандури - Глория 1:0

Брасов - Крайова 1:1

Алберт Риера пристигна в Гърция

Испанският полузащитник, Алберт Риера, пристигна днес в Гърция и се очаква до няколко часа да подпише договор с местния Олимпиакос

Малкият Пандев дойде в Славия

Братът на звездата на Интер Горан Пандев дойде в Славия и ще се опита да вземе свободното място в атаката на отбора

Уволниха треньора на ПАОК

Гърците бяха победени от ЦСКА в Германия

Витек за постоянно в Анкарагюджю

Словашкият национален нападател Роберт Витек финализира трансфера си в турския тим Анкарагюджю от френския Лил. Футболистът, който вкара четири гола на Световното първенство, преминава за постоянно в столицата на югоизточната ни съседка, след като през пролетта игра там като преотстъпен.