2. Баскетбол
  3. Айверсън с 20 точки за победата на Детройт над Шарлът

Айверсън с 20 точки за победата на Детройт над Шарлът

Детройт Пистънс победи Шарлът Бобкетс с 90:86 в среща от НБА. Двубоят се игра в зала Time Warner Cable Arena в Шарлът пред 17 373 зрители, а отделните четвърти завършиха 24:13, 27:20, 27:23, 12:30.

Детройт Пистънс победи Шарлът Бобкетс с 90:86 в среща от НБА. Двубоят се игра в зала Time Warner Cable Arena в Шарлът пред 17 373 зрители, а отделните четвърти завършиха 24:13, 27:20, 27:23, 12:30.

Пистънс играха прекрасно до края на третата част и поведоха с 22 точки. В последните 12 минути баскетболистите на тима се отпуснаха и Шарлът намали изоставането си на 4 точки, но домакините така и не съумяха да стигнат до продължение.

Алън Айверсън реализира 20 точки за Пистънс, а Рип Хамилтън добави 18. „Дабъл дабъл” с 13 точки и 10 борби завърши Родни Стъки. За Шарлът най-резултатен бе Джералд Уолъс с 22, Ди Джей Аугустин завърши с 18, а Емека Окафор отбеляза 10 и овладя 12 борби.

Детройт са 5-и в Източната конференция с актив 13-9, докато Шарлът са предпоследни със 7-17.
Олимпиакос на Везенков падна от Фенербахче (ВИДЕО)

Турският гранд победи с 82:71 точки

Жозе Моуриньо гледа Везенков в Евролигата

Специалния подкрепя Фенербахче срещу Олимпиакос

Определиха Везенков за най-добрия трансфер в Евролигата

Най-добрият ни баскетболист Александър Везенков беше определен за Най-добър трансфер в Евролигата в проучване на BasketNews

Ямбол се отказа от участие в Националната баскетболна лига

Ямбол планираше безплатен транспорт за феновете си за мача от първия кръг на НБЛ

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)