2. Баскетбол
  3. Треньорът на Сан Антонио само на една победа от изравняване на рекорд в НБА

Треньорът на Сан Антонио само на една победа от изравняване на рекорд в НБА

12-а победа през януари за Вашингтон

Кауи Леонард вкара 36 точки за Сан Антонио, които спечелиха дербито на Запад с Оклахома със 108:94. Защитата на шпорите измъкна мача в четвъртата част, когато спряха Ръсел Уестбрук и той не вкара нито една точка. Иначе той завърши мача с 27 точки, 14 асистенции и 6 борби за 34 минути игра.

Новобранецът Домантас Сабонис направи 13 точки и 13 борби за гостите, които са 2-и в Северозападната дивизия с 28/21. Сан Антонио е лидер в Югозападната с 37/11.

За домакините ЛаМаркъс Олдридж вкара 25 точки, докато треньорът им Грег Попович записа 1126 победа в кариерата. Така той е само на една от изравняването на рекорда на Джери Слоун от Юта Джаз за цялата история на НБА.

Везенков получи признание в НБА

Българинът беше посочен като най-силният чуждестранен баскетболист, който не е в НБА

Треньорът на Академик Бултекс: Спечелихме с късмет

Треньорът на Академик Бултекс 99 Йордан Янков беше доволен от победата на своя отбор

Тити Папазов: Изоставаме от всички отбори

Треньорът на Левски - Константин Папазов, коментира загубата на своя отбор с 83:84 от Академик Бултекс 99

Везенков над всички при победа на Олимпиакос (ВИДЕО)

Олимпиакос победи с 93:75 като гост Лаврио на старта на гръцкото баскетболно първенство

Левски с драматична загуба при завръщанети на Тити Папазов (ВИДЕО)

Академик Бултекс 99 започна с победа новия сезон в Националната баскетболна лига за мъже

ЛеБрон Джеймс и синът му заедно в игра за ЛА Лейкърс

Те станаха първите баща и син, играещи едновременно

Борислава Христова и Жирона започнаха с победа в баскетболното първенство на Испания

Българката беше сред титулярите за Жирона и се отличи с 4 точки, 2 асистенции и 1 отнета топка

Шампионът на България Рилски спортист започна с победа новия сезон в НБЛ

Самоковчани се справиха с лекота срещу Спартак (Плевен)

Монтана с фалстарт в Адриатическата лига

Баскетболният вицешампион на България загуби от шампиона през последните 3 години