3. Бразилец блесна с два гола за Ботев (Пд) (ВИДЕО)

Бразилец блесна с два гола за Ботев (Пд) (ВИДЕО)

"Жълто-черните" отнесоха Марица в първата си контрола

Ботев (Пловдив) спечели с 3:0 срещу Марица първата си контрола за годината. Проверката се игра на базата на тима в Коматево.

Новото попълнение в атака Диого Кампос вкара два гола за "жълто-черните", а едно добави Милко Георгиев.

Треньорът на Ботев Николай Киров даде изява на всички свои играчи, като единствено Тони Тасев, Дуде Ндонгала и Здравко Жилов пропуснаха срещата.

През първото полувреме голове не паднаха. С пропуски се отличиха Диого Кампос и Густаво Афонсо.

В началото на втората част домакините излязоха напред след грешка на вратаря на Марица - Димитър Грабчев. Стражът подари топката на Станислав Шопов, който намери Диого Кампос и бразилецън не сбърка на празна врата.

В 58-ата минута отново новото попълнение на "канарчетата" се разписа за 2:0. Нападателят получи отличен пас от Тодор Неделев и с удар от движение оплете топката в мрежата на съперниковата врата.

Крайното 3:0 оформи Милко Георгиев. Младокът се разписа с глава след центриране на Здравко Дерменов.

В неделя "жълто-черните" заминават за подготвителен лагер в Алания, където ще останат до 3 февруари. По време на престоя си в Турция Ботев ще изиграе 5 контролни срещи.
Окончателно: Левски без двама срещу Берое, но с Ван дер Каап

Станислав Генчев определи групата за мача

НА ЖИВО: Арда – Септември (СЪСТАВИ)

Гледайте тук мача в Кърджали…

Пирин пусна билети по 15 лева за мача с Левски

От Благоевград се обърнаха към феновете и на двата отбора

Пуснаха билетите за гостуването на ЦСКА на Добруджа в турнира за Купата на България

Билетите за предстоящия двубой от първия кръг на турнира за Купата на България между Добруджа и ЦСКА вече са в продажба

Арда и Септември търсят важни точки

Арда и Септември откриват 13-ия кръг на efbet Лига. Мачът в Кърджали е от 14:00

Вижте къде е Лудогорец в класирането на Лига Европа

Лудогорец слезе до 33-тата позиция в основната фаза на Лига Европа след изиграването на всички мачове от третия кръг