3. „Черноморец – Бургас” победи Равда в контрола с 2:1

„Черноморец – Бургас” победи Равда в контрола с 2:1

Под непрестанния дъжд на стадион „Лазур” двата отбора изнесоха един мъжки и коректен двубой

Под непрестанния дъжд на стадион „Лазур” двата отбора изнесоха един мъжки и коректен двубой, в който надделя по-класния тим на домакините. Пламен Крумов откри след хубава комбинация в наказателното поле на гостите още в 3-та минута. Последва силен натиск на „акулите” и в 23 мин.

Георги Андонов след самостоятелна акция покачи на 2:0. До края на полувремето бургаския тим беше по-настойчив, но до ново попадение във вратата на Равда не се стигна. През второто полувреме дъждът още повече се засили и накара футболистите да играят на предела на възможностите си.

Верен на практиката в първите контроли да се използват всички футболисти, Красимир Балъков заложи на изцяло нова единайсеторка. Черноморци имаха териториален превес, но при една контраатака Петър Колев успя да надиграе защитата на домакините и да отбележи почетен гол за новаците в Източната „Б” група.

В края на срещата опасни изстрели към вратата на Равда отправиха Тони дос Сантос, Мартин Тошев, Роберто Карбони и Костадин Дяков, но резултатът се запази непроменен. Следващият мач на стадион е в понеделник, „Лазур” когато „Черноморец – Бургас” ще срещне тима на Созопол.

Кметът на Враца: Обрахме картофите и се връщаме у дома

Калин Каменов показа чувство за хумор

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни