3. Локо (София) би Вихрен в голов трилър

Локо (София) би Вихрен в голов трилър

"Железничарите" се наложиха с 5:3 в последната си контрола в Сандански

Отборът на Локомотив (София) приключи лагера си в Сандански с победа с 5:3 над състава на Вихрен в приятелски мач. Това бе трета проверка за столичани, като първо те паднаха с 1:2 от ЦСКА, а след това направиха 0:0 с Пирин (Гоце Делчев).

Домакините от Вихрен поведоха чрез Русков, но "железничарите" обърнаха до 3:1 след голове на Даниел Генов, Ранджелович и автогол на Тренков.

Резултатът се запази такъв до почивката, а още в началото на второто полувреме Вихрен вкара два бързи гола чрез Костадин Николов и Ромео Николов и до 51-ата минута съумя да възстанови статуквото - 3:3.

Столичани трябваше да чакат до края на мача, за да стигнат до успеха, след като в 85-ата минута Димитър Илиев бе точен за 4:3, а след него Алба оформи крайното 5:3.

В хода на срещата наставникът на "железничарите" Стефан Генов пусна в игра всичките си налични футболисти.

Стартов състав на Локо (София): Кацарев, Хаджиев, Гаров, Ранджелович, П. Димитров, Дюлгеров, Махамат, Маркиньос, Бангеев, Генов, Цанков
Генчев: Сираков дойде в Дряново и ме убеди да подпиша с Левски

„В Левски пристигнах на 18“, спомня си треньорът на „сините“ Станислав Генчев

ЦСКА срещу Фратрия и столично дерби в осминафиналите за Купата на БФС при юношите

ЦСКА защитава своя трофей при старшата възраст, вижте пълния жребий

Станислав Генчев хвали Ивелин Попов (ВИДЕО)

Треньорът на Левски говори за Попето преди сблъсъка с Ботев (Пловдив)

Илиан Илиев събира националите в неделя

От БФС обявиха пълната програма на България за мачовете с Люксембург и Северна Ирландия

Желю Станков:  За 15 години Стоилов направи от футбола - бизнес

Известният журналист с отговор към Тодор Батков и атаката му към треньора

Славист замени Илия Груев в националния отбор по футбол

Националният селекционер на България Илиан Илиев повика футболиста на “Славия” Иван Минчев за предстоящите мачове с Люксембург (12 октомври) и Северна Ирландия (15 октомври) от турнира Лига на нациите