3. Локо София загуби от Витес с 1:2

Локо София загуби от Витес с 1:2

Столичният Локомотив загуби контролната си среща с холандския Витес Арнем с 1:2. Българите откриха резултата още в 6-ата минута, чрез Бандаловски, който вкара за 1:0, след разбъркване в наказателното поле на домакините. Те пък от своя страна изравниха в 30-ата минута, след попадение на Снайдерс. Осем минути преди края на двубоя обаче Верхас направи Галев безпомощен и осигури крайния успех на тима си.

Срещата, която се игра на местния стадион „Ангерен”, е част от подготвителния лагер на столичния тим в Холандия. Днешният съперник на българския отбор завърши на десето място в изминалия шампионат на страната.

Втората контрола ще бъде на 21 юли, от 18 часа наше време отново в Холандия срещу турския първодивизионен Истанбулспор. Третата проверка е на 25 юли срещу румънския Рапид Букурещ, отново от 18 часа, в базовия лагер в Гох. Последният мач е на 28-ми срещу гръцкия Ерготелис на немска земя. Началният час е същият.