3. Миньор изпусна Ботев (Враца) в контрола/видео/

Миньор изпусна Ботев (Враца) в контрола/видео/

Двата тима завършиха наравно 0:0 в София

Отборите на Миньор и Ботев (Враца) не успяха да се победят в поредната си контрола от лятната си подготовка, завършвайки наравно 0:0. Двубоят се игра на стадиона в столичния квартал "Обеля".

Като цяло двата тима изглеждаха равностойни един на друг, но перничани все пак бяха малко по-активни и изтърваха по-чистите положения за гол.

Двубоят започна спокойно, като в средата на първото полувреме Миньор натисна съперника и започна да създава положения пред Цветковски.

В 10-ата минута Брахими напредна през центъра и намери Шароа, който шутира от упор, но вратарят спаси.

В ответната атака удар на Илиев от Ботев от около 17 метра попадна в ръцете на Пейков.

5 по-късно Рангелов бе изведен на добра позиция, но би слабо и вратарят спаси.

В 30-ата минута Василев потърси Шароа в пеналта, но той се размина и извърши нарушение срещу вратаря.

В края на полувремето играчите на Ботев имаха претенции за дузпа за игра с ръка на Михов, които доведоха до напрежение между феновете на двата отбора.

Втората част също стартира равностойно. След като тимът на Ботев направи няколко атаки към вратата на Миньор, "жълто-черните" отново установиха надмощие и извадиха от ритъм в състава на Ботев.

В 53-ата минута Милен Василев развинти двама защитници на

В 71-ата мощен пробив  на Фарит завърши с мощен шут покрай дясната греда. 120 секунди по-късно Фарит отново финтира защитата на Ботев, след което върна за Ганчев, който стреля в тялото на бранител.

В 79-ата минута Искрен Писаров проби отляво и стреля силно, но право в тялото на вратаря.

Окечукво пък пропусна най-чистото положение. Той беше изведен на чиста позиция от Дани Йорданов, но не можа да отбележи и така двубоят завърши 0:0.

Състави

Миньор: Пейков , В. Василев, Михов, Стойчев, Сабри, Илиев, Фарес, Том, М. Василев, Шароа, Бибишков

В игра през второто полувреме: Хаджиев, Трайчев, Фарит (ж.к.) Писаров, Райчев, Павлов, И. Стоянов, Окечукво, Давид Стоянов, В. Иванов Йорданов, Цветков за Миньор

Ботев Враца: Цветковски, Джузепе Пири, Аугусто, Жайро, Найденов, Чалъков, Касио, Г. Мирчев, Габриел, Илиев, Рангелов

В игра през второто полувреме: Митов, А. Георгиев, Николов (ж.к.), Куанг, Минчев, Маринов, Мирчев, Валериев, Христов, Владимиров

Ботев Пловдив пусна в продажба билетите за Славия

Сблъсъкът на "Колежа" е на 19-ти октомври

Кметът на Враца: Обрахме картофите и се връщаме у дома

Калин Каменов показа чувство за хумор

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира