3. Наско Сираков: Не сме направили нищо особено, най-трудното предстои

Наско Сираков: Не сме направили нищо особено, най-трудното предстои

Директорът на националния отбор Наско Сираков заяви, че е много доволен от победата, въпреки че се е получила трудна среща. Той добави, че отбора има всички шансове да се класира за Мондиал 2010, въпреки, че не е направил нищо особено, след като е победил тима на Кипър.

Директорът на националния отбор Наско Сираков заяви, че е много доволен от победата, въпреки че се е получила трудна среща, предаде репортер на Novsport.com. Той добави, че тимът има всички шансове да се класира за Мондиал 2010, въпреки, че не е направил нищо особено, след като е победил тима на Кипър.

„Добър мач, пропуснахме да решим двубоя в наша полза. Сами си направихме второто полувреме трудно. Най-важното е, че момчетата се раздадоха. Късметът помага на силните. За Макриев какво да кажа - той игра 2 минути и вкара гол, имаше някои, които играта 90. Нашият отбор излезе без 5-6 основни титуляри, но всички дадоха всичко от себе си, за да ги заместят. Не сме направили нищо особено, победихме Кипър. Чакаме мача с Ейре, който ще е още по-труден. Имаме минимални шансове. Планове не сме си поставяли, важно е само да играем с желание и всичко ще е наред. Запазихме шансове. Всичко си зависи от нас. Аз съдията не мога да го коментирам. Трябва да гледаме записа. Резултатът е в наша полза. Публиката бе феноменална и не ме учудва това, което беше днес. Не очаквах толкова много хора. Очакванията са ми Италия да спечели", заяви Сираков.