3. Невиждано: Цял сезон без гол на българин за Берое

Невиждано: Цял сезон без гол на българин за Берое

Старозагорци пренаписаха историята

Берое влезе в историята на българския футбол.

Старозагорци станаха първия клуб, който приключи сезона в първенството без нито един от головете му да е вкаран от българин, пише „Мач Телеграф“.

Последните шансове за това угаснаха вчера при гостуването на Ботев Враца. И в този двубой обаче попадение от български футболист нямаше.

Този път треньорът на „зелените“ Хосе Луис Ачиари даде шанс на дебютанта Мирослав Георгиев в нападението на тима. Той започна като титуляр, но бе сменен на почивката от Уерик Каетано.

Второ участие пък записа левият бек Станислав Йовков, но и той нямаше шанс да се разпише. А и той, както Георгиев, не изкара цял мач и бе заменен в 72-ата минута от друг наш играч – Стефан Гаврилов, който също не вкара.

Това се отнася и за Денислав Станчев, който бе на терена в последните 12 минути.

17-годишният талант Андреас Редкин е в радара на „червените“

Жалко: Младежите загубиха в Германия с пресилена дузпа (ВИДЕО)

Българският национален отбор до 21 години се бори здраво, но отстъпи с 1:2

Генчев: Имаме идея за подхода с ЦСКА

Илиан Стефанов нямаше как да се включи по-добре, обяви специалистът след 4:0 над Хебър